תיק לספר תורה

תיק לספר תורה
תיקים לספרי תורה
התקשרו אלינו או השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי


תיק לספר תורהמהו תיק לספר תורה ובמה שונה מארגז לספר תורה או נרתיק לספר תורה? האם ישנם סוגים פחות טובים או יותר טובים?האם יש עיטורים מקובלים על תיק לספר תורה? על מה חשוב לשים דגש בעת קניית תיקים לספרי תורה? אילו סוגי תיקים לספר תורה ישנם ומאילו חומרים הם עשויים?

תיק לספר תורה הוא הכלי הכי חשוב בבית הכנסת שאליו מכניסים את מגילת הקלף שהסופר סת"ם רשם, תיקים לספרי תורה בדרך כלל עשויים מכסף, התיק עצמו נפתח לצדדים ובתוכו טמון מגילת הקלף כאשר ניתן לגלגל את הקל, מצד לצד, לצורך קריאת הקלף. על התיק לספר תורה ישנם עיטורים הקשורים ליהדות, והוא עשוי ממגוון חומרים חזקים אשר מחזיקים מעמד לעורך השנים.


תיק לספר תורה

מגילת הקלף שבה רשום את ספר התורה הוא אחד מתשמישי הקדושה או אפילו תשמיש הקדושה החשוב ביותר לעם שלנו-העם היהודי ולכן, לפי מנהג הספרים נהוג להחזיק קלף זה ע"י תיק לספר תורה לצורך הגנה מרבית על הקלף, כאשר התיק עצמו לרוב ממוקם בארון הקודש אלא אם כן מוציאים אותו רק לצורך מצווה או בדיקה.


תיק לספר תורה, ארגז לספר תורה, נרתיק לספר תורה מה השוני?

האמת היחידה היא שאין שוני, אלו רק ביטויים, אם תחפשו בגוגל ארגז לספר תורה או נרתיק לספר תורה בסופו של דבר תגיעו לאתם התוצאות.


רפאל שאול אומנות כלי קודש

אצלנו ב"רפאל שאול אומנות כלי קודש" שמים דגש על בניית תיקים לספרי תורה בצורה המהודרת ביותר ובנוסף קלים מבחינת משקלם, אולי הרבה אנשים לא יודעים זאת אך תיק לספר תורה צריך להיות מותאם מבחינת החלל בתוכו למידות המדויקות של ספר התורה, בתוך התיק שלנו קיים מקום להקדשות. התיק לספר תורה מעוטר במגוון חומרים ובעל עיצובים יוקרתיים ומהודרים שאף עין אינה ראתם. ניתן לקבל יחד עם התיק מוצרים משלימים כמו: יד לספר תורה, חושנים, עצי חיים, רימונים, כתרים, כמו כן תוכלו למצוא אצלנו מוצרים שונים לבית הכנסת כמו: כסא אליהו, בניית תיבות לבית הכנסת ועוד.


תיק לספר תורהאיך בוחרים תיק לספר תורה?

בבחירת תיק לספר תורה או נרתיק לספר תורה אסור להקל ראש, ברוב המקרים וכמובן אצלנו, התיקים לספרי תורה מהודרים בעיטורים שונים ומגוונים מלכתחילה. כמו שאמרנו לא פעם נהוג לצרף לעיצוב גם אלמנטים שונים, כמו יד לספר תורה, עצי חיים, רימונים,חושנים כתרים ועוד שהם סמלים החזותיים והמרכזיים של הדת היהודית – הדבר מקובל ביותר כשמדובר על תיקים לספרי תורה. תיק לספר תורה לא כדי לבחור בקלות ראש במיוחד אם אינכם מבינים בתחום זה, אצלנו תקבלו יחס ושרות חם ואדיב, צרו איתנו קשר וניתן לכם הסברים, מחירים וזמן הספקה -בהתאמה אישית.

מחפשים תיק לספר תורה? בואו אלינו ונעזור לכם לבחור את התיק הנכון, באומנות כלי הקודש תוכלו למצוא מבחר רחב של תיקים לספרי תורה מהודרים ויוקרתיים במחירים סטנדרטיים, אף על פי שספר התורה הוא שמחזיק את האדם ולא האדם מחזיק את ספר התורה, אצלנו תוכלו גם תיקים במשקל קל ונוחים להחזקה, תיקים לספרי תורה שישמרו על הקלף החשוב והמיוחד לאורך שנים רבות, באומנות כלי הקודש ניתן גם לייצר תיקים בעיצוב אישי על פי דרישת הלקוח, אז בואו אלינו או התקשרו ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

 

למה אנחנו?
  • שרות אישי ואדיב
  • מגוון רחב של עיצובים
  • מחירים תחרותיים
שעות פתיחה:
  • בר יהודה 9, חיפה
  • ימים ראשון עד חמישי 8:00 - 19:30
  • יום שישי 8:00 - 12:30
צור קשר
  • טל: 052-2613180
  • פקס: 1533.656.565
  • אימייל: kodesh180@gmail.com‏